OPERATOR CALL CENTER PART-TIME - Ref: WCALTCON1013CON4625 part time

Responsabilitati:
-Prospectarea pietei si identificarea de potentiali clienti;
-Contactarea potentialilor clienti si gestionarea relatiilor cu acestia;
-Dezvoltarea afacerii prin cresterea numarului de clienti si parteneri;
-Realizarea obiectivelor comerciale ale firmei.
company:   Confidential
Persoana de contact:   Confidential
Adresa Email:   topconsulttraining@gmail.com
Postat la:   18-10-2013
Valabil pana la:   17-11-2013
Domeniu:   Altele
Locatie:   Timisoara
Tara:
Nivel experienta:   Experienta < 3 ani
Salariu:   Nespecificat
Data incepere:   --
Durata:   In functie de contract
Observatii:   Cerinte:
-Capacitate de organizare, planificare, analiza si sinteza a datelor;
-Seriozitate, responsabilitate, implicare, convigator si tenace in atingerea obiectivelor;
-Excelente abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
-Persoana disciplinata, ordonata in munca, pragmatica, orientata catre rezultate;
-Experienta in vanzari constitue un avantaj.
Bonusuri:   Beneficii oferite (dupa perioada de proba):
-Instruire;
-Pachet salarial motivant(salariu fix+commision);
-Prime, bonusuri.

Doar candidatii selectati vor fi contactati in vederea sustinerii unui interviu. Interviul se tine pe Skype, dupa selectarea CV-urilor.
Referinta:   WCALTCON1013CON4625
Oferta numarul 1 din 8